Odpočinout si, relaxovat a přitom získat sebevědomí a udělat něco pro svou vnitřní krásu? Zní to jako pohádka a přece je taková možnost dostupná.

Kosmetické studio Jitka Nagyová

Své první studio jsem pro vás otevřela v roce 1990 na Praze 6. Pro mé klienty jsem v roce 2000 otevřela také další studio a to v obci Ořech na Praze-západ.
O mně

Jmenuji se Jitka Nagyová, jsem profesionální terapeutka a kosmetička bezmála 25 let.Když jsem v minulosti žila v Libyi, naučila jsem se tam připravovat a používat orientální hmotu ke kosmetickým účelům, které jsem poté dala název ,,Jitka„, a kterou již od roku 1990 jako jediná v ČR nabízím.

Všechny kúry v mých  studiích jsou prováděny na profesionální úrovni díky mé mnohaleté praxi a absolvování kurzů akreditovaných ministerstvem zdravotnictví ČR a ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Před každou masáží nebo procedurou beru vždy ohled na individuální stav a pocity každého klienta, včetně předchozí konzultace a vysvětlení dotazů a postupů různých procedur s přihlédnutím k vhodnosti vybrané terapie a aktuálního zdravotního stavu. Konzultace je vždy zdarma.

Kosmetická ošetření

Má studia disponují profesionální a moderní technikou. Nabízím vám ošetření, které se přizpůsobí ročnímu období, stavu a potřebě vaší pleti. Ošetření, která provádím jsou zároveň precizním systémem péče o pleť.

Orientální hmota „Jitka“

Před více než 24 lety jsem žila v Libyi, kde jsem se naučila připravovat depilační hmotu z přírodních surovin a dala jí název „Orientální hmota Jitka„.

S touto hmotou pracuji již dodnes, protože má skvělé a profesionální výsledky. Moje depilační hmota má atesty ministerstva zdravotnictví a je také patentována.

Jedná se o zcela přírodní produkt bez chemických látek.

Vyzkoušejte ryze přírodní produkt, který vás dokonale zbaví všech nechtěných chloupků téměř bez bolesti.

Masáže a zábaly

Sportovní masáž

Tato rychlá forma masáže je zaměřena výhradně na fyzické tělo a jeho pohybový aparát. Dokáže velice účinně pomoci k rychlé úlevě svalům a uvolnění kůže. Současně stimulují lokální lymfatické dráhy k odplavování odpadních látek a kyseliny mléčné ze svalů, prohřívají a odlepují zatuhlou kůži od svalů, a hloubkově masírují svaly včetně jejich úponů.

Relaxační masáž

Jemná relaxační masáž celého těla pomocí vonných olejů je zvlášť důležitá a příjemná v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Pomocí jemných a pomalých hmatů Vám pomohu od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů. Budete se cítit příjemně, klidně a v pohodě.

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž stále patří k nejoblíbenějším zážitkovým masážím. Tato procedura začíná peelingem, který zbaví tělo stresu a připraví jej na masáž. Čokoláda se rozpustí v teplém mandlovém nebo kokosovém oleji a tato hmota se rozetře po těle a masáž může začít. Na závěr čokoládové masáže se tělo zabalí do deky a vy budete relaxovat.
Kontaktní údaje:

TELEFON, EMAIL

+420 603 174 142

jitka@kosmetika-masaz.cz

www.kosmetika-masaz.cz

OŘECH

Na Beránku IV, č.p.237
252 25 Ořech

Otevřeno
Pondělí – Pátek | 10:00 – 13:00
víkendy | individuální domluva