Společnost Okna dveře Bejlek je tu pro Vás již více jak 10 let. Za tuto dobu jsme si získali důvěru mnoha zákazníků především díky odborně provedené práci, ale také díky vysoké kvalitě nabízených produktů.

www.oknadvere.net

Spolupracujeme pouze s výrobci, kteří kladou velký důraz na kvalitu. Není výjimkou, že naše okna nepotřebují zvláštní péči po dobu minimálně pěti let a s hrdostí můžeme říci, že za 10 let Vás ani nenapadne pomýšlet na výměnu oken.
Takže s nadsázkou lze říci, že díky kvalitě a preciznosti s námi ušetříte. A nemáme na mysli jen úsporu tepelnou, ale především náklady na údržbu. Přesvědčte se u našich spokojených zákazníků a neváhejte si zavolat nebo napsat o kalkulaci.

Sortiment

Dodáváme a montujeme vysoce kvalitní plastová okna a dveře ze špičkového německého profilu VEKA. Nabízíme v perfektní kvalitě hliníková okna, dveře a dřevěná EURO okna. Dodáváme a instalujeme sítě proti hmyzu, venkovní rolety, interiérové žaluzie a vnitřní roletky, které Vám zaručí Váš klid a soukromí domova. Další náš doplňkový prodej jsou vnitřní a venkovní parapety, které Vám samozřejmě rádi namontujeme.

Námi dodávaný sortiment nabízíme ve velkém výběru všech produktů, v široké paletě barev a odstínů. Zpracování cenových nabídek na námi nabízené produkty včetně odborné konzultace je u nás zdarma. Na veškeré naše výrobky poskytujeme záruční i pozáruční profesní servis našimi vyškolenými pracovníky.

Dřevěná EURO okna

Vysoce kvalitní dřevěná EURO okna jsou vyráběna v profilových řadách 68, 78 a 92 mm. Okna s profily 78 a 92 mm vyhovují svou konstrukcí, tvarem a naměřenými a deklarovanými hodnotami i pro nízkoenergetické domy. Moderní design se zaoblenými venkovními i vnitřními hranami zaručuje vysokou životnost povrchové úpravy v nejvíce namáhaných místech – dříve ostrých hran. Základní materiál je stabilní třívrstvý lepený hranol vysušený na požadovanou vlhkost pro výrobu oken.

Dveře vchodové plastové

Venkovní vchodové dveře jsou vizitkou každého domu. Proto je vedle užitkových vlastností, také důležitý jejich vzhled a estetické provedení. Velký výběr barev dává možnost zvolit si dveře vyhovující nejlépe charakteru každé budovy. Také bohatší výběr vzorků výplní, kování a dalšího příslušenství zvyšuje estetickou hodnotu.

Služby

  • Vypracování cenové nabídky na základě Vašich podkladů ZDARMA
  • Při realizaci zaměření u Vás doma, na chalupě či chatě ZDARMA
  • Výrazné slevy pro každého našeho zákazníka na všechny dodávané výrobky

Šest důvodů PROČ si pořídit „na klíč“ okna a dveře od naší firmy

Firma Bejlek se pohybuje v oblasti obchodu s okny a dveřmi již více jak 10 let.

Spojila kvalitu špičkových výrobků s perfektním provedením montážních prací a s nabídkou i pozáručního servisu.
Naše firma nabízí velice kvalitní plastová okna z 5-ti nebo 6-ti komorových profilů od německého výrobce VEKA, evropské jedničky na trhu. Dále dodáváme ve vysoké kvalitě dřevěná EURO okna od firmy ALBO. Dalším naším produktem jsou také hliníková okna a dveře, plastové a dřevěné vchodové dveře, dveře interiérové. Samozřejmě nabízíme všechny doplňky, jako jsou interiérové či venkovní zastínění, parapety a sítě proti hmyzu.

Pouhý špičkový profil ještě není zárukou kvalitního okna nebo dveří, ta se odvíjí také od způsobu zpracování. Proto je dodavatelem plastových oken i dveří firmy Bejlek šumperská společnost ANODUS, která je vybavena nejmodernější výrobní linkou od německé firmy Urban. Firma ANODUS je také držitelem certifikace ISO 9001: 2008

Dlouhá životnost a bezproblémová funkce oken i dveří je závislá také na vysoce kvalitní montáži, proto firma Bejlek spolupracuje s týmem českých odborníků s mnohaletou prací v oboru.

Firma Bejlek zajišťuje kvalitní záruční i pozáruční servis na vysoké profesionální úrovni.
Okna dveře Bejlek

Vzorková prodejna a kancelář:

Křížová 47, 150 00 Praha 5, Tel.: +420 251 552 123, Tel./fax: +420 251 552 195

E-mail: info@oknadvere.net

Web: www.oknadvere.net