ZAS pracovní oděvy

ZAS pracovní oděvy

ZAS – pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní rukavice, ochrana zraku, sluchu a dýchacích orgánů, ochrana hlavy, ochrana proti pádu. Kompletní výroba a prodej uniforem, pracovních oděvů a ochranných pomůcek pro všechny typy provozoven.
ZAS – pracovní oděvy


Na trhu v České republice působíme v současnosti 20-tým rokem a zabýváme se výrobou standardních pracovních oděvů i oděvů šitých „na míru“ pro konečného zákazníka včetně prodeje kompletního sortimentu osobních ochranných prostředků.

Jsme schopni po konzultaci s Vašimi bezpečnostními techniky nabídnout optimální potřebu OOPP pro Vaše zaměstnance a tím alespoň částečně zabránit situacím, které ohrožují jejich zdraví. Můžeme nabídnout průběžné zásobování Vašich provozů tak, aby sklady nebyly zatíženy ochrannými prostředky a tím odčerpávaly finance, které potřebujete pro svoji hlavní činnost.

V našich prodejnách umístěných v oblasti velkého Smíchova nebo osobních návštěvách ve Vaší firmě předvedeme náš kompletní sortiment. Veškeré námi nabízené OOPP jsou atestovány jako ochranné prostředky autorizovanými zkušebnami v České republice nebo Evropské unii.

Námi nabízený sortiment je tvořen výrobky předních firem z celého světa. Neslibujeme, že jsme schopni dodat jakýkoliv OOPP od každého výrobce na zeměkouli, ale jeho ekvivalent Vám zajistíme zcela určitě. Pokud něco nemáme ve své nabídce, určitě se pokusíme zajistit kontakt s prodejcem nebo výrobcem Vámi žádaného produktu.
Jelikož jsme opravdu i výrobci pracovních oděvů a spolupracujeme s producenty metráže v ČR jsme schopni nabídnout plnohodnotný sortiment barev tak i gramáží z nichž pracovní oděvy vyrábíme včetně úprav nehořlavých, antistatických, kyselinovzdorných apod.

Součástí naší výroby je malé grafické studio, takže tištěná loga můžeme v jednodušší formě navrhnout a realizovat ve velmi krátkých časových lhůtách. Zajistíme výšivky na pracovní oděvy, na čepice, trika a jiný textilní materiál. Potiskneme i výrobky od 1ks za rozumnou cenu.
Z prostorových důvodů jsme na webu zatím schopni nabídnout pouze omezený soubor fotografií, v případě zájmu si můžete napsat o CD s fotografiemi celého sortimentu, které bezplatně zašleme. Pokud by Vám takto získané informace nestačili, můžeme Vám zboží na základě objednávky zavézt, zaslat poštou, nebo využít služeb jedné z mnoha dopravních firem působících v ČR.
Kontakt

Adresa: Staropramenná/Lidická, Praha 5
Tel.: 257 316 744
e-mailzaspo@zaspo.cz

www.zaspo.cz