Zámečnická pohotovost Praha

Již od roku 2004 se naši zkušení zámečníci zaměřují na co nejkvalitnější a nejrychlejší možnou pomoc zákazníkům v nouzi. Naše služby nabízíme obyvatelům Prahy a blízkého okolí. Zároveň spolupracujeme s řadou bytových družstev, exekutorských úřadů, Policií ČR a zajišťujeme zámečnické služby pro firmy, obchody, úřady, pošty, hotely, pojišťovny a další. Můžete se tedy spolehnout na naši profesionalitu a bohaté zkušenosti.
Zámečnická pohotovost nonstop je nabízena v Praze (Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12 až Praha 22) a rovněž v přilehlém okolí (Praha západ a Praha východ), jako je město Kladno, Říčany, Úvaly, Rudná, Roztoky, Jesenice, Průhonice, Klecany, Líbeznice, Velké Přílepy, Hostivice atd.

Poskytujeme zámečnický servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, prostě NON STOP – volejte 721 164 461.

Primárním cílem firmy je maximální spokojenost zákazníků. Proto dbáme na rychlost příjezdu k zákazníkovi, kvalitu našich služeb a odvedené práce a samozřejmě také příznivé ceny.

Naše zámečnická pohotovost je k dispozici v Praze a jejím okolí 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. S objednávkou se na nás můžete obrátit v kteroukoliv dobu – vždy Vám rádi pomůžeme. Naše služby poskytují zkušení zámečníci s mnohaletou praxí v oboru.

www.zamecniciphotovost.cz