Veselá tkanička

Veselá tkanička

Jmenujeme se Alena a Eva a jsme pětinásobné matky – čtyři kluci a jedna holčička. Jako všechny starostlivé mámy jsme i my řešily, kde koupit zdravé, pěkné a cenově dostupné boty pro naše děti.

Jezdit s dětmi na nákupy do centra je náročné a tak jsme se rozhodly otevřít obchod s dětskou obuvíu nás ve Kbelích (Praha 9). Doufáme, že to pro Vás a Vaše děti bude pohodlnější a že se vám u nás bude líbit.

Nabízené botičky (a taky čepky, ponožky, rukavice) vybíráme velmi pečlivě a to výhradně na základě osobní zkušenosti. Obuv, která se u našich dětí neosvědčí, ze sortimentu ihned vyřazujeme.

U Veselé Tkaničky tak máte záruku, že koupíte pouze takové boty, které s klidným svědomím obouváme vlastním dětem.

Specializujeme se na zdravou dětskou obuv a náš obchůdek najdete v Praze 9 – Kbelích. Ti, kteří preferují nákup z pohodlí domova mohou využít eshop.

Najdete u nás velký výběr dětských bot jarních (celoročních), zimních, bačkor a papučí, sandálů a capáčků. A taky dětské ponožky a punčocháče, čepice a kšiltovky, rukavice a šály, pláštěnky a gumáky.


Dětská obuv Praha

Vítejte v prodejně dětské obuvi v Praze 9 Kbelích. Specializujeme se na zdravé obouvání dětí a nakoupíte u nás dětské boty celoročnízimní, bačkory, sandály, čepiceškolní batohy a penály. Celý sortiment si můžete prohlédnout v katalogu eshopu.

Kamenná prodejna Praha 9

Pondělí  9:00 – 17:30 Mladoboleslavská 73
Úterý  9:00 – 17:30 Praha 9 – Kbely
Středa  9:00 – 17:30 197 00
Čtvrtek  9:00 – 17:30 info@VeselaTkanicka.cz
Pátek  9:00 – 17:30 facebook.com/VeselaTkanicka
Sobota  9:30 – 12:30 Tel: 727 840 369

 

 

 

 

www.veselatkanicka.cz