Specializujeme se na komplexní služby v oblasti vzduchotechniky. Zajišťujeme realizace zakázek, a to včetně konzultací a bezplatného návrhu řešení. Zajistíme vlastní dodávku i montáž klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel a zařízení pro chlazení technologických kapalin a vody. Nechybí ani proškolení obsluhy zařízení u zákazníka.


KLIMATIZACE A TEPELNÁ ČERPADLA

Pro chlazení a topení v místnostech jsou nejlepším řešením klimatizace a tepelná čerpadla. Existují v různých designových provedeních a je možné je zabudovat do jakéhokoli prostoru. Zásluhou inovativních technologií fungují úsporně, efektivně a mohou plnit také řadu dalších funkcí. Manipulace s nimi je přitom velmi jednoduchá a zvládne ji každý.

MONTÁŽ A SERVIS

Náš tým kvalifikovaných pracovníků zajistí vše potřebné od počátečního projektu, přes montáž, až po opravy a servis. Dbáme na flexibilní přístup k jednotlivým zakázkám a na kvalitu a komplexnost prováděných služeb. Nechybí proto ani pravidelné měření a kontroly, díky kterým může být vaše spokojenost jen lepší.

  • Odborná montáž a měření
  • Regulování větracích systémů, uvádění do provozu
  • Montáž a revize protipožárních klapek
  • Výroba a montáž konstrukce nosných prvků
  • Termografická měření a měření průtoků kapalin

PROJEKTOVÁ ŘEŠENÍ VZDUCHOTECHNIKY

Vypracujeme návrhy projektu pro řešení vzduchotechniky, dopručíme nejvhodnější systém a vyčíslíme předběžné náklady na provoz. Vypracujeme nejvhodnější konstrukční řešení vzduchotechniky dle požadavků a potřeb klienta.

  • Vzduchotechnika pro malé a středně velké provozy
  • Velkoplošné prostory
  • Prostory s vysokou zátěží – kuchyně, výrobní haly, velkokapacitní provozy

Montáž

K našim službám patří také odborná montáž vzduchotechniky, kterou provádí pracovníci s letitou praxí a bohatými zkušenostmi. Využívány jsou k jejich práci osvědčené materiály a moderní technologie, protože naší prioritou je kvalita a maximální uspokojení zákazníkových potřeb, což je možné právě prostřednictvím dobře odvedené práce.

Servis

V oblasti vzduchotechniky, klimatizací, tepelných čerpadel a chlazení nabízíme také servisní prohlídky a další služby s tímto spojené. Jedná se o kompletní servis, a to jak u novějších výrobků, tak i postarších zařízení.  Zabýváme se navíc nejen záručním, ale také pozáručním servisem, a proto se na nás může obrátit kdokoliv.

SÍDLO FIRMY

Telefon: +420 284 681 619
Fax: +420 284 681 619
E-mail: trinom.sro@volny.cz

Adresa: Nad Rokoskou 1319/33
182 00 Praha – Libeň

TRINOM S.R.O.
TECHNICKÁ KANCELÁŘ

Miloš Jalový

Telefon: +420 283 000 158
Fax: +420 283 000 158
Mobil: +420 602 343 803

Adresa: K Červenému dvoru 24
130 00 Praha 3

www.vzduchotechnika-trinom.cz