Prodej a servis trampolín do interiéru a exteriéru.


Trampolína jako:

  • součást výuky
  • součást zájmové činnosti ve školní družině, školním klubu
  • součást sportovně relaxačního vyžití žáků o přestávkách
  • rehabilitační pomůcka pro nejrůznější druhy handicapů (řečové obtíže, duševní obtíže)
  • prostředek rozvoje motorických dovedností, zdokonalování nervosvalové koordinace
  • optimální náplň pro volnočasové aktivity žáků (např. v rámci protidrogového programu)
  • doplňková pohybová aktivita různých sportovních disciplín (sportovní gymnastika, skoky do vody, krasobruslení atd.)
  • součást zahrady, sportoviště, odpočinkových koutků parkovišť, hřišť, relaxačních zón městských částí apod.
Naše trampolíny jsou určeny pro celoroční venkovní instalaci do zahrad, školních a dětských hřišť, hotelů, parků, kempů, neboť veškeré použité komponenty velmi dobře odolávají všem povětrnostním vlivům.

Termín dodání po zaplacení 50% zálohy je cca 1 měsíc (pokud není požadovaný typ na skladě v ČR i déle). Uvedená cena je bez výkopových prací. Rozměry výkopu dodáme v dostatečném předstihu. Okolí trampolíny je možno nechat ryze přírodní, je možno použít zásyp ozdobnou kůrou, vydláždit pružnou gumovou zámkovou dlažbou apod. Vše záleží na intenzitě využití, místních podmínkách a druhu podloží.

TRAMPOLÍNY BERG

Trampolíny jsou velice populární. Většina trampolín je kruhová a je tvořena rámem, ochranným okrajem, pružínami a skákací plachtou. Uvidíte je téměř všude. Velký rozdíl je však v kvalitě a bezpečnosti jednotlivých modelů a značek. Nejdůležitější je v tomto případě poměr cena / kvalita.

Co je vhodné při nákupu trampolíny zvážit?RÁM TRAMPOLÍNY

Ocelový, žárově zinkovaný rám (uvnitř i vně) zlepšuje odolnost trampolíny. Trampolíny vysoké kvality mají obvykle velký průměr rámu a jsou zhotoveny ze silné oceli.OCHRANNÝ OKRAJ

Ochranný okraj je základem bezpečnosti trampolíny. Tloušťka a šířka ochranného okraje činí trampolínu bezpečnější. Pokud je okraj zhotoven z uzavřené pěny, neumožňuje výplň pronikání vlhkosti.

Zakrývá zástěrka krytu hrany řádně horní okraj rámu?

Ochranné okraje společnosti BERG Toys mají dlouhou zástěrku, což dává trampolíně elegantní vzhled.PRUŽINY

Dvojité kuželové pružiny poskytují optimální pohodlí při skákání a jsou dostatečně robustní. Odolnost pružin je stanovena mírou pokovení. Pružiny od spolčnosti BERG Toys jsou pokovovány ještě před navíjením.l Pohodlí při skákání je dosaženo dvojitým kuželkovým tvarem pružin.SKÁKACÍ PLACHTA

Trojúhelníky jsou upevněny ke skákací plachtě a osmkrát sešity. Čím více je švů, tím bezpečnější a odolnější bude skákací plachta.GOLDSPRING (zlaté pružiny)

Výroba pružin pro trampolíny přestavuje speciální proces. Kombinace zkušeností na trhu a studia vedly k vývoji a výrobě tzv. zlaté pružiny. Kromě kuželového tvaru má zlatá pružina vinutí závitů velmi těsně stlačené na sebe. To způsobuje postupný nárůst energie při skákání. Síly v těle jsou relativně nízké. Zlaté pružiny společnosti BERG Toys umožňují skákat výše, snadněji, pohodlněji.

 
Ústecká ulice, 184 00 Praha 8 – Dolní Chabry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel./fax: 00420 283 850 793, 00420 284 681 180

www.trampolina.cz