Směnárna Hliniště

Společnost JASI s.r.o. byla založena v roce 2000. Cílem společnosti je nabídnout svým klientům výhodné kurzy při výměně valut v libovolném množství. Našimi klienty mohou být jednotlivci, ale také podnikatelé, kteří vyžadují výhodný kurz bez poplatku. Každému se snažíme nabídnout nejlepší možné podmínky při směně valut.
Otevřeno máme každý den a obsluhují vás jenom proškolení a zkušení zaměstnanci, připraveni v maximální míře vyhovět vašim požadavkům.

Směnárna JASI s.r.o. patří k zavedeným směnárnám, a to nejen díky nabídce, čítající profesionální servis, aktuální kurzovní lístek či výhodné kurzy. Nabízíme kompletní servis a spolupráci i za VIP podmínek – VIP kurzy.

U nás najdete ty nejlevnější prodejní kurzy měn a můžeme svým klientům nabídnout to nejlepší v oblasti exchange. Patříme mezi nejvýhodnější směnárny v rámci celé ČR a poskytujeme prvotřídní servis. Naše služby jsou nasměřovány směrem k uspokojení potřeb zákazníka, zaručení věrohodnosti, spolehlivosti a ochotě najít vhodné řešení každé situace.

Nákup a prodej valut bez poplatku!

Kurzy aktualizujeme dle momentálního vývoje na burze! Nejlevnější prodejní kurz!

  • nejvýhodnější kurzy, VIP kurzy pro stálé klienty
  • nákup a prodej bez poplatku
  • provádíme pouze hotovostní platby
  • neakceptujeme platby kartou
  • profesionální servis
  • otevřeno 7 dní v týdnu!

KONTAKTY:

Telefon: +420 775 945 122, +420 774 898 850


Pobočka směnárny se nachází v obci Hliniště, asi 7 km od hraničního přechodu Strážný – Philippsreuth, na hlavním tahu z hranic na Strakonice, Plzeň, Prahu a Prachatice, Lipno, Český Krumlov, České Budějovice.

Otevřeno: Po-Pá 9.00 – 20.00 hod., So-Ne: 9.00 – 18.00 hod.

www.smenarna-kurzy.cz