Firmu Jan Veselý jsme založili v roce 1991 coby rodinný podnik. Od začátku podnikání se snažíme o maximální servis ke spokojenosti zákazníků. Naší strategií je nabídnout co nejširší nabídku skel a co největší škálu služeb spojených s opracováním skla.
Služby

běžné sklenářské práce, zasklívání (okna, vitríny, dveře, fasády), paspartování a rámování (obrazy, fotografie atd.), skleněné vitráže, a fusing. Dále dodáváme skla říznutá na míru (různé typy skel, i bezpečnostních). Nabízíme vedle samotných výrobků i montážní práce.

Kvalita šetří čas i peníze

Vytváříme výrobky perfektní kvality, která přináší dlouhou životnost výrobků, což šetří peníze. O tom se přesvědčil bezpočet zákazníků nejen z tuzemska. Disponujeme moderním špičkovým vybavením. Máme profesionální pracovníky, kteří se postarají o vaši spokojenost.

Sklenářské práce

Nabízíme běžné sklenářské práce. Opracováváme sklo (řežeme, brousíme, vrtáme, lepíme). Vyrábíme a dodáváme standardní, ornamentní, izolační a bezpečnostní skla. Také zajišťujeme fazetování a kalení skel. Dále vyrábíme i akvária a terária na zakázku. Nabízíme výrobu a dodávky včetně montáží.

  • výroba izolačních skel
  • zasklívání oken, výloh, skleníků, ditermálních skel, plastových oken, dveří (i mimo naši dílnu na místě)
  • opracování plochého skla (broušení, vrtání, leštění)
  • zakázková výroba akvárií, terárií (pozn. až do síly skla 12mm)
  • široký výběr ornamentálních skel
  • řezání skel na požadované rozměry (pozn. dle šablon)
  • montáže zrcadel (pozn. do koupelen, jako zrcadlové stěny apod.)
  • dodávka bezpečnostních skel (např. Conex – čirý nebo mléčný)
  • zajistíme kalení a fazetování skel
  • vrtání různých otvorů do skla pomocí vodního paprsku

Rámování & paspartování

Máme velmi široký repertoár rámů a paspart (barevné odstíny, materiál, velikost). Nabízíme rámy ze dřeva, kovu, hliníku, plechu nebo plastu. Sklo si můžete vybrat buď standardní nebo bezpečnostní. Používáme také plast, jako náhradu za sklo. Nabízíme i několik typů zavěšení.

Skleněné vitráže

Vedle běžných sklenářských prací se řadíme se mezi specialisty na skleněné vitráže, které nabízíme v mnoha varantách (barva, design, ornament). Vitráže zasazujeme do dveří, oken, skleněných stěn, výloh, lodgií, balkónů aj. Pro nejvhodnější výběr přijďte k nám na provozovnu (dílnu), rádi vám poradíme vám za léta zkušeností.
Fusing

(česky fúzování) je technika používající se pro spékání a tvarování skla za pomoci vysokých teplot. V současné době se řadí k běžným metodám zpracování skla (technika je známa již od starověku, asi 2000 př. n. l.), jako je broušení, lisování, hutní tvarování, ohýbání apod. Běžně se používá na výrobu ozdobných skleněných dekorací.

Technika spékání a tvarování skla

(česky fúzování) je technika používaná pro spékání a tvarování skla za pomoci vysokých teplot. V současné době se řadí k běžným metodám zpracování skla, jako jsou broušení, lisování, hutní tvarování, ohýbání apod.

Využití v praxi

Fusing je vhodný pro výrobu dekoračních předmětů, skleněných desek, šperků, svítidel, talířů, podnosů, mís a jiného nádobí. Ve své podstatě však umožňuje vytvořit téměř libovolný objekt.


Kontakt

Prodejna Veglass

Bryksova 750, 198 00 Praha 9

Mobil 1: +420 776 144 992
Mobil 2: +420 774 488 419
Email: vesely@veglass.cz

Provozní doba

Út 15:00  – 17:00h.
St 15:00  – 17:00h.
Čt 15:00  – 17:00h.

 

Provozovna / dílna Veglass

Komárovská 452/4, 193 00 Praha 9

Tel./fax: +420 281 922 475
Mobil: +420 774 144 992
Email: info@veglass.cz

Provozní doba

Po 07:15  – 17:00h.
Út 07:15  – 15:00h.
St 07:15  – 17:00h.
Čt 07:15  – 15:00h.
07:15  – 17:00h.