Spilka Jirka – Správní a poctiví řemeslníci ještě nevymřeli, jsme tu pro Vás. Heslem“s upřímností nejdál dojdeš“ se řídím od začátku svého podnikání ( od r.1998) a musím říct, že jeho dodržování se mi vyplácí.
Moji klienti si zvykli, že se na mne mohou spolehnout. Když něco slíbím tak to zkrátka platí, ať už se jedná o termín splnění nebo o rozpočet zakázky. Díky mé vrozené zvědavosti jsem v životě získal mnoho zkušeností a užitečných rad.Myslím si,že dělám věci správně,protože hodně klientů se rádo vrací. Nemohu posoudit jestli jsem drahý nebo levný,ale co vím přesně je to,že jsem poctivý a slušný.

Stále více lidí, i když mají šikovné ruce, prostě nemá čas. Ale potřebují opravit to či ono, zrekonstruovat byt, zmodernizovat místnost, udělat nové zábradlí, bránu, plot a podobně. A pro tyto lidi jsem zde já. Nevadí zda jde o drobnou věc nebo o větší projekt,udělám vše. Můžete si přijít i jen pro pouhou poradu. Řešíme Vaše požadavky, problémy i představy, stačí se jen zeptat.

  • Správa a údržba budov a objektů: Údržbářské práce,opravy,kontroly,zajišťování zákonných revizí a prohlídek atd.
  • Rekonstrukce a stavby: Kompletní rekonstrukce a stavby všeho druhu byty,domy,kanceláře.Od projektu přes realizaci až k předání. Topení, elektro, voda a odpady.
  • Zámečnické práce a kovovýroba: Výroba a montáž kovových konstrukcí, vrat, zábradlí, mříží, kovaných plotů a všech druhů oplocení.
  • Malířské, natěračské a lakýrnické práce: Různé druhy povrchových úprav. Fasády, pokoje, dřevostavby, konstrukce, ploty…

KONTAKT:

Jiří Spilka – řemeslné práce

Komárovská 14, Praha 9, tel.: +420 603 856 490

www.spilkajirka.cz