Ploty na míru

Výroba, prodej, montáž oplocení: Zabýváme se výrobou a prodejem bezzákladových betonových panelových plotů. Mimo této hlavní činnosti poskytuje společnost svým zákazníkům komplexní služby, od návrhů oplocení, přes dodávky kompletního sortimentu pro všechny druhy oplocení až po montáže oplocení.
Stavba plotů na zakázku

  • Bezúdržbové ploty: V naší nabídce najdete jak tradiční pletivové ploty, různé druhy plotových výplní, ale především panelové betonové ploty. Všechny druhy oplocení, které nabízíme jsou bezúdržbové, to znamená, že jsou vyrobeny z materiálů, které jsou stálobarevné a nevyžadují pracné a nákladné obnovování nátěrů a nepodléhají korozi. Tím samozřejmě kromě vysoké estetické hodnoty snižují náklady na budoucí údržbu.
  • Rychlá výstavba za dobrou cenu: Výraznou předností betonových panelových plotů je oproti jiným systémům betonových a vyzdívaných oplocení jejich bezzákladové provedení, které přináší výrazné snížení nákladů na jejich vybudování a zároveň umožňuje jejich velmi rychlou výstavbu, takže můžete mít Váš plot provedený skutečně za několik dnů.
  • Betonové panelové bezzákladové ploty: Panely jsou jednostranně dekorované, z druhé strany hladké. Betonové ploty: panelové, vyzdívané, stavebnicové.
  • Panelová zeď nebo panel s výplní: Z jednotlivých prvků sloupků a panelů je možné postavit jak plnou zeď až 2,5 m vysokou tak i kombinovat panely s různými výplněmi dřevěnými, plastovými nebo kovovými.
  • Rychlá montáž a nízké náklady, protože se betonují pouze sloupky: Panely se nasouvají do sloupků, které v sobě mají drážku pro panel, proto není nutná pod panelem betonáž základového pasu.
  • Velký výběr z různých dekorů: Cihla v rámečku, omletá cihla, kámen, pravidelný kámen, štípaný kámen, dřevo atd.
  • Nenáročná údržba a dlouhá životnost přesahující 30 let: Naší prioritou jsou betonové panelové bezzákladové ploty. Betonové panely vyrábíme litou technologií, pevnost a tvar výrobku je dokonale zajistěn průmyslovou armaturou, která je v odlitku zapuštěna.
  • Plotové výplně: plastové, dřevoplastové, hliníkové, dřevěné.
  • Drátěné ploty: pletivo, panely, sloupky, podhrabové desky, příslušenství.
  • Umělé živé ploty.

 
Kontakt

Betonplot s.r.o.

PRODEJNA – VZORKOVNA

Otevírací doba:
Pondělí – Pátek 7:00 – 17:00 hodin

KAMENNÁ PROVOZOVNA

Vídeňská 51/138, 148 00 Praha 4 – Kunratice

 

Kontakt

Betonplot s.r.o.

IČO: 28996411

PRODEJNA – VZORKOVNA

Otevírací doba:
Pondělí – Pátek 7:00 – 17:00 hodin

KAMENNÁ PROVOZOVNA

Vídeňská 51/138
148 00 Praha 4 – Kunratice

Kontaktní osoba: Daniela Cholpová
GSM: +420 725 070 085
E-mail: info@plotynamiru.cz

Ve věcech technických: Ing. Miloslav Sechter
GSM: +420 602 352 241

www.plotynamiru.cz