Plastová okna – Precizní okna a dveře pro váš perfektní domov

Ve výrobě plastových oken zúročujeme roky zkušeností a vývoje. Nabízíme okna s různými izolačními a technickými vlastnostmi, včetně těch splňujících nejpřísnější kritéria kvality.

V naší nabídce máme 4 mm sklo z každé strany okna. Vnitřní sklo je pokovené (neviditelný nástřik technologického kovu zlepšuje tepelné vlastnosti). Oproti jiným prodejcům neprodáváme 3 mm sklo, které výrazně snižuje Vaši bezpečnost. Snížení tloušťky skla o 25% výrazně změní jeho odolnost proti nárazům větví, větru. Meziskelní plyn je ARGON.

Interaktivní verze obrázku ZDE >>

Teplý plastový meziskelní rámeček TGI je naší hlavní výhodou. Jedná se o tepelný most mezi venkovním sklem a vnitřním sklem. Oproti kovu nebo hliníku má vyšší tepelnou ochranu, a proto snižuje úroveň rosení okna. U nás ho máte bez příplatku!

Jednou z našich hlavních výhod je výztuha, která má 1,5 mm. Žádné zavádějící tloušťky 1-2 mm nebo do 2 mm. My používáme pouze prověřenou 1,5 mm výztuhu z pozinkované ocele, jak v rámu, tak i v křídle. Výztuha má obrovský vliv na stabilitu okna, prohnutí okna a jeho prohýbání při zavírání a otevírání.

Profil TROCAL je významný německý profil koncernu PROFINE. Díky použití tepelného plastového meziskelního rámečku máme lepší hodnoty součinitelů prostupu tepla CELÉHO OKNA oproti konkurenci Uw = 1.2 W/m²K

Plastová okna od fy Erkado se hodí do bytu v paneláku i do pasivních domů. Díky vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem ušetří významnou část nákladů na vytápění. Spolehlivě také chrání před vnějším hlukem.

Díky promyšlené konstrukci z vysoce kvalitních profilů jsou plastová okna velmi pevná a tvarově stabilní. Nekroutí se, nepraskají a lze je jen obtížně vypáčit. Špičkový plastový profil třídy A s bytelnou výztuhou a osvědčené kování zaručují mimořádnou odolnost, velmi dlouhou životnost a snadné seřízení. Speciální kování VEKRA RESIST3+ snižuje riziko vypáčení.

Plastová okna mohou být otevírací, posuvná, sklopná nebo fixní, jednokřídlá i vícekřídlá. Vyrábíme malá okna do sklepa či do koupelny i velká okna do obývacích pokojů. V nabídce jsou také francouzská okna (balkonové dveře) nebo atypická oblouková okna.


ZÁKAZNICKÝ SERVIS

800 111 999
Hovory po České republice jsou zcela zdarma a to i při volání z mobilního telefonu

E-shop: +420-220-580-738 (po-pá 9:30 – 18:00)

www.erkado.cz