Kovel – bezpečnostní dveře, alarmy, zasklívací systémy

KOVEL – BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY. Kovel se zabývá již 23 let zabezpečovacími systémy a zámečnickou výrobou. Jsme česká rodinná firma se sídlem v Benátkách nad Jizerou. Klademe důraz na kvalitu a spokojenost zákazníků.
Zasklívací systémy – nový rozměr vašeho bydlení

Nabízíme provedení rámových i bezrámových systémů. Návrh a realizaci vyhotovíme přesně dle vašich specifických požadavků a individuálních potřeb. Zasklením získáte další užitný prostor a zároveň tak zhodnotíte vaše bydlení. Zasklívací systémy zvyšují komfort vašeho obydlí.

Další výhody zasklívacích systémů: znížení hlučnosti a prašnosti z venkovního prostředí, využití prostoru i při nepřízni poočasí a úspora nákladů na vytápění díky funkci skleníkového efektu.

Garážová vrata – pohodlný příjezd a odjezd z vašeho domova

Garážová vrata jsou nejenom praktickým, ale i elegantním doplňkem vašeho domova. Firma Kovel montuje garážová vrata na míru, přizpůsobené vašim konkrétním požadavkům a potřebám vaší garáže.

Nabídka garážových vrat je široká, můžete si vybrat vrata rolovací, posuvná, sekční atd., přičemž každý jednotlivý typ vrat má své specifické vlastnosti a výhody.

Bezpečnostní alarmy, elektronické zabezpečení objektu

Alarm je signalizační systém, který upozorňuje na narušení objektu, vznik požáru nebo i napadení osob. Komunikuje s u živatelem pomocí sms zpráv a datovou komunikací s Pulterm centrální ochrany. Alarm zajišťuje výjezd bezpečnostní agentury k vašemu objektu v případě poplachu. Firma Kovel nabízí montáže alarmů značky Jablotron, která je naším výhradním partnerem již 15 let.

Jablotron je celosvětově uznávaný a oceňovaný výrobce zabezpečovacích systémů a domácí automatizace. Signalizační systém zn. Jablotron je vhodný pro komerční i privátní objekty (domy, byty, kanceláře, prodejny, sklady, výrobny, ordinace) i pro rekreační objekty.

Atestované bezpečnostní dveře – základní faktor zabezpečení Vašeho objektu

Faktický i preventivní prostředek ochrany Vašeho majetku

Faktický – extrémní ochrana proti všem známým pokusům o překonání. Preventivní- dle našich zkušeností zloděj raději zkusí štěstí jinde. Český výrobek světové kvality (komponenty Evva, Mul-t-lock, Rostex).

Brány, branky, ploty – pohodlnější vjezd na Váš pozemek

Kvalitní vstupní brána či plot významně zhodnocují vaši nemovitost. Vyrábíme je přesně na míru dle vašich potřeb a požadavků. Jedná se o kvalitní český produkt, vyroben v Benátkách nad Jizerou. Design si můžete sami vybrat z našich vzorníků, nebo ho upravíme dle vašich představ či fotek.

KOVEL – kontaktní údaje

Tel.: Ondřej Šesták 773 670 441, Rudolf Šesták 777 768 168

E-mail: info@kovel.cz, ondrej.sestak@kovel.cz, rudolf.sestak@kovel.cz

Web: www.kovel.cz