Profesionální kosmetické ošetření produkty české kosmetické firmy SynCare, depilace cukrovou pastou Pandhy’s, kosmetika Rosa Graf, Bio Kur, reiki.
KOSMETICKÉ STUDIO OHROBEC

Jmenuji se Markéta Adamcová a jsem kosmetičkou od roku 2002.

Pracuji výhradně ve svém kosmetickém salonu. Zajímám se o zdravý životní styl a alternativní medicinu, protože zastávám myšlenku, že vše se vším souvisí. Proto používám při ošetření co nejšetrnější kosmetiku v Bio kvalitě, bez parabenů a chemické parfemace. Při hraničních stavech pleti, jako jsou dermatitida či lupenka, spolupracuji s kožními lékaři.


Depilace cukrovou pastou Pandhy’s

Jedná se o jediný způsob depilace, kdy se chloupky z vlasového váčku vytahují po směru růstu a proto je tato depilace téměř bezbolestná. Pomocí cukrové pasty lze modelovat i velmi citlivé oblasti a jemné linie jako je okolí obočí, ušní boltce nebo klín. Cukrová pasta se při depilaci používá vlažná, na rozdíl od vosku, který musí být horký.

Co je SynCare?

Značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče

Název společnosti vzniknul spojení dvou slov:

  • latinského syn – pro nebo k
  • anglického care – péče, pečovat

Spojení vyjadřuje přesvědčení, že dermokosmetická péče SynCare Vás bude provázet po celý život.

Dermokosmetické přípravky

Jako dermokosmetické označujeme přípravky, které respektují fyziologii lidské kůže a jejich použití je v souladu s dermatologickými zásadami volby jednotlivých typů kosmetických přípravků. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).

Kontaktní informace

Kosmetické studio Markéty Adamcové

Adresa: Spojovací 223, 252 45 Ohrobec, Mobil: +420 773 681 172

E-mailadamcovaohrob@centrum.czProvozní doba: denně 8.00 – 20.00 hod.

www.sladkadepilace.cz