Fotovoltaické panely

Domácí německá fotovoltaická elektrárna pro Váš dům. Získání a zařízení dotace zdarma. Německé solární panely = úspora energie. Vyřízení dotace zdarma. Německá fotovoltaika v ČR.

Novotný Elektronik

Fotovoltaické elektrárny

Pro firmy i domácnosti

Solární panely

Pro domy i komerční objekty

Montáž a servis

Čištění, opravy a servisní údržba

Dotace

Vyřízení dotace do výše 155 000 Kč

Německé solární elektrárny

Provádíme prodej, montáž a kompletní zprovoznění fotovoltaických elektráren pro rodinné domy, včetně administrativy potřebné k připojení. Spolupracujeme s německou firmu HM-PV, která je jedním z předních firem zabývajících se fotovoltaikou na německém trhu.

Veškeré komponenty jsou vyráběny v Německu a Rakousku a jsou k dispozici skladem, v naší centrální provozovně, Komerční zóna dálnice D1 exit 15, Všechromy 89, kde je na zákaznickém parkovišti nainstalovaná vzorová fotovoltaická elektrárna.

Novotný elektronik je skutečná firma, založená v roce 1991, s vlastní budovou, areálem a skladovými prostory. Naši technici jsou u Novotný elektronik zaměstnáni dlouhé roky. Jsme zkušený a odpovědný team, nikoli internetový, virtuální projekt.

Novotný Elektronik – certifikovaný specialista v programu dotací

V současnosti je vypsána dotace „nová zelená úsporám“ na kterou je možné čerpat až 55.000,- Kč na elektrárnu a 155.000,- Kč na instalaci s baterií. Životnost elektrárny je 25 let.

Dotace na elektrárnu

Dotace na instalace

Novotný Elektronik

Společnost Novotný elektronik jsme založili v roce 1991 v Praze 3 na Koněvově ulici. V následujících letech se naše společnost postupně rozrostla se o provozovny v Libni, Hájích, Všechromech a ve středočeském kraji ve Vlašimi.

Informace:

+420 261 211 434

Naše komponenty

Špičková německá kvalita, nejmodernější produkty na trhu.

Panely Solarwatt
Německý výrobce špičkových fotovoltaických panelů z nejmodernějšího výrobního komplexu v Drážďanech.
Střídače Fronius
Vyráběné v rakouském Welsu jsou v současnosti světovou špičkou ve fotovoltaice. Preciznost, design, spolehlivost.
Střešní systémy Schletter
Německá přesnost z Kirchdorfu v Horním Bavorsku nabízí variantní řešení pro klasické taškové střechy i pro pozemní montáže.
Baterie Fronius
Vyráběné v rakouském Welsu, baterie umožňující hluboké vybití, s životností 10.000 cyklů, 25 let. a 10 letou zárukou. Precizní provedení, luxusní design.
Baterie Sonnen
Ze závodu ve Willpodsriedu v bavorském Algäu. Špičková, německá technologie umožňující hluboké vybití. Střídavá varianta pro rozšíření stávajících fotovoltaických elektráren o baterii. Životnost 10.000 cyklů, 25 let, 10 let záruka.

Kontakty

4 + 1 =

Komerční zona D1 Exit 15, areál č.89, Praha Východ

+420 261 211 434

+420 608 149 458

solar@novotnyelektronik.cz

www.domacisolarnielektrarny.cz

Otevírací doba

Po – Čt: 9,00 – 18,00
Pá: 9,00 – 17,00