Léta zkušeností a nejmodernější přístroje nám umožňují dát vašemu autu takovou péči, abyste se na něj mohli maximálně spolehnout.

Opravíme více než 50 aut měsíčně

Do práce dáváme všechno. Díky tomu dokážeme měsíčně opravit více než 50 aut, ale zároveň neohrozit maximální kvalitu práce.

Poskytujeme nadstandardní péči

Dobré nám nestačí. Chceme vám i vašim vozidlům nabídnout tu nejlepší péči. Nejen pomocí moderních technologií a mechaniků, kteří svojí práci rozumí.

Jsme časově efektivní, ale pečliví

Víme, že bez auta se nefunguje úplně optimálně. Proto se vždy snažíme udělat svoji práci dobře a poctivě, ale zbytečně ji nezdržovat.

Náhradní auto po dobu servisu

Pokud potřebujete, můžeme vám poskytnout náhradní vůz, dokud nebude ten váš v pořádku. Takže nemusíte ani měnit plány, ani shánět náhradu po známých.

3D Geometrie

Máme nový trojrozměrný systém měření geometrie všech 4 kol. Systém 3 digitálních kamer zajišťuje přesnou synchronizaci kamer a zvedáku po celé výšce zdvihu a automatickou kalibraci v každém momentu měření. To zajistí přesné nastavení tak, aby se pneumatiky sjížděly rovnoměrně.


Diagnostika vozidlových systémů

Používáme kvalitní diagnostické přístroje značek Bosch a Super-VAG. Ty umožňují široké použití na většinu evropských vozidel, např. Škoda, Peugeot, Citroën, Renault, BMW, VW, Audi, Seat, Mercedes a další. V diagnostice motorových vozidel máme dlouholetou zkušenost.

Klimatizace

Postaráme se i o opravu a servis autoklimatizací. Od kompletního servisu, přes plnění chladivem nebo jeho únik, desinfekci, kontrolu těsnosti, až po diagnostiku a jiné výkony.

Mechanické práce

Nabízíme rovněž seřízení motoru, diagnostiku, opravy elektroinstalace, montáž i prodej mechanického zabezpečení proti krádeži, opravu a výměnu náprav, brzd, čepů, ramen nebo tlumičů. Poradíme si také s kontrolu a opravu podvozku nebo kompletními servisními prohlídkami.

Klempírna a lakovna

I ten nejlepší řidič občas škrábne auto. Po pobytu v naší lakovací kabině na vypalované laky vybavené leštícím zařízením bude jako nové. A kdyby nešlo jen o lak, v klempírně se postaráme o narovnání a změření karosérie na špičkovém rovnacím rámu německé výroby CELETTE 7.

Likvidace pojistných událostí

Nehoda nikdy není příjemná. Proto vám tuto situaci usnadníme alespoň přípravou všech potřebných formulářů k vyplnění. V případě dopravní nehody stačí jen zavolat k nám do servisu na tel. 608 368 397. Po vyplnění formulářů bude údálost nahlášena příslušné pojišťovně.
Turnovská 2397/2a, Praha 8

Pondělí – Pátek: 7:30 – 16:00

+420 608 DOUDYS
+420 608 368 397, +420 773 100 011

www.autodoudys.cz