Autoprom – montáže klimatizací

Autoprom – montáže klimatizací

Firma byla založena v roce 1993. V současné době naše firma spolupracuje s partnery, kteří nám dodávají některé výrobky, dovážíme zboží (Itálie) a spolupracujeme s dalšími montážními středisky v ostatních městech České republiky a to např. v Ostravě, Brně, Přerově, Olomouci, Pardubicích aj.

Naše firma se specializovala původně na montáže autoklimatizací. S rostoucí poptávkou jsme rozšířili naši činnost i na chladírenskou techniku určenou pro potravinářské účely, dále na oblast klimatizací pro tramvaje, vojenskou techniku, autobusy a sanitky.

Díky mnohaletým zkušenostem, příznivému poměru kvality a ceny a velmi vysoké úrovni zpracování našich vestaveb, získala naše firma velký okruh významných zákazníků. Pro naše vestavby používáme kvalitní materiály, čímž dosahujeme vynikajících izolačních vlastností. Víme, že důležitou vlastností každého výrobku je i estetický dojem. Proto používáme kvalitní povrchové materiály tak, abychom dosáhli dokonalého vzhledu, kterým jsou výrobky naší firmy známé.

Kontakt

Ing. Vítězslav Janošek
Výletní 354
142 00 Praha 4 – Písnice
Mobil: 602 32 55 33
e-mail: autoprom@autoprom.cz
www.autoprom.cz