Armati – koupelnové studio

Armati – koupelnové studio

Působíme na trhu koupelen již od roku 1994. Doufáme, že si zde vyberete z naší nabídky a plně uspokojíme vaše potřeby v oblasti sanitární keramiky. Prodáváme koupelnové produkty, jako jsou vany, vaničky, sprchové kouty, umyvadla, vodovodní baterie, splachovací systémy, dlažby a obklady. Realizujeme koupelny na klíč, což znamená přímo na míru, dle zadaných a doporučených parametrů. Velký důraz také klademe na design koupelny.
Sortiment:

Do základního koupelnového vybavení řadíme sanitární keramiku, kterou nabízíme z různých materiálů, nejrůznějších barevných odstínů, tvarů a funkcí, značek známých výrobců. Především ale doporučujeme značky ArtCeram, AZZURRA, CATALANO, DURAVIT, Ideál Standard, JIKA, KERAMAG, LAUFEN a Villeroy & Boch. Od těchto značek nabízíme vždy několik produktových řad (různé série) různých designových stylů, stačí si vybrat dle vašeho interiéru.

Do koupelnového vybavení řadíme také koupelnový nábytek, který nabízíme z různých materiálů, v nejrůznějších barevných odstínech, a tvarech, od značek známých výrobců. Především ale doporučujeme značky jako DřevoJas, EDEN, InteDoor, Krajcar, nebo LEBON. Od všech těchto značek nabízíme několik produktových řad (různé kolekce) různých designových stylů, stačí si vybrat podle vašeho interiéru.

V našem koupelnovém studiu najdete vodovodní baterie mnoha nejrůznějších typů, barevných variant, tvarů, designu, od značek známýh evropských výrobců. Především však doporučujeme značky jako DORN BRACHT, FRISONE, GESSI, GROHE, HANSA, HansGrohe, KLUDI, LaTorre, ORAS, Remer, TRESS, VADO, či ZUCCHETTI.

V našem koupelnovém studiu najdete také sprchové kouty (některé máme i zapojené pro názorné ukázky) v mnoha provedeních, jak designových tak barevných, známých značek evropských výrobců. Především ale doporučujeme značky jako DuschoLux, HÜPPE, SAMO nebo SanSwiss. Od těchto značek nabízíme vždy několik produktových řad, v mnoha designech, stačí si vybrat dle vašeho interiéru.

V našem koupelnovém studiu si můžete prohlédnout některé vzory dlažby a obkladů. Ostatní nabídku si lze prohlédnout v katalozích u nás, od vybraných dodavatelů. Obklady a dlažby nabízíme v mnoha provedeních, jak designových (ornament či kresba) tak barevných, od známých značek evropských výrobců. Především doporučujeme značky AlfaLux, aparici, APAVISA, ARMONIE, atlas concorde, POLIS nebo RAKO. Od těchto značek nabízíme vždy několik produktových řad, v různých designech a barevných provedeních. Stačí si vybrat podle vašeho interiéru

Rádi vám poradíme na tel.: 233 357 671, na mobilu 603 256 017, nebo přijďte k nám do koupelnového studia na adresu ARMATI – koupelnové studio, Bělohorská 11, Praha 6, Břevnov.

KONTAKT

Bělohorská 11
169 00 Praha 6 Břevnov
Tel. & Fax: +420 233 357 671
Mobil: +420 603 256 017
E-mail: info@armati.cz

www.armati.cz